cerealia همایش میلیون پتروشیمی سرمایه گذاری

cerealia: همایش میلیون پتروشیمی سرمایه گذاری اقتصادی سرمایه گذاری شرکت ملی پتروشیمی صنعت پتروشیمی

گت بلاگز اخبار پزشکی ضرورت اقدام جهانی جهت اعمال مالیات بر نوشیدنی‌های قندی

کارشناسان سلامت معتقدند کم کردن قیمت نوشیدنی‌های قندی و شیرین در کشورها به زیاد کردن موارد مبتلا شدن به پرسشها جسمی در مردم منجر شده است است.

ضرورت اقدام جهانی جهت اعمال مالیات بر نوشیدنی‌های قندی

ضرورت اقدام جهانی جهت اعمال مالیات بر نوشیدنی های قندی

عبارات مهم : انجمن

کارشناسان سلامت معتقدند کم کردن قیمت نوشیدنی های قندی و شیرین در کشورها به زیاد کردن موارد مبتلا شدن به پرسشها جسمی در مردم منجر شده است است.

به گزارش ایسنا، با وجود آنکه در بسیاری از شهرهای آمریکا جهت خرید نوشیدنی های قندی مالیات در نظر گرفته شده است تا خرید آنها کمتر میسر باشد قیمت این نوشیدنی در دیگر نقاط دنیا رو به کم کردن است.

ضرورت اقدام جهانی جهت اعمال مالیات بر نوشیدنی‌های قندی

طبق مطالعه انجمن سرطان آمریکا در سطح دنیا افرادی که استطاعت خرید نوشیدنی های کوکاکولا را در سال ۲۰۱۶ داشته اند نسبت به سال ۱۹۹۰ زیاد کردن ۷۱ درصدی پیدا کرده هست. این پایین بودن قیمت به این مفهوم است که نوشیدنی های قندی در دسترس تر هستند و همین شرایط احتمال زیاد کردن قیمت چاقی در دنیا را زیاد می کند.

به گفته کارشناسان فضای بوجود آمده جهت خرید راحت و ارزان نوشیدنی های قندی زیاد کردن مصرف این محصولات را اجتناب ناپذیر کرده و کارها جهانی جهت مقابله با همه گیری چاقی و اضافه وزن را متوقف ساخته است.

کارشناسان سلامت معتقدند کم کردن قیمت نوشیدنی‌های قندی و شیرین در کشورها به زیاد کردن موارد مبتلا شدن به پرسشها جسمی در مردم منجر شده است است.

“جفری دروپ” از متخصصان انجمن سرطان آمریکا گفت: نمی توان مقدار زیادی از این نوع نوشیدنی ها را مصرف کرد و از وزن سالم برخوردار بود. این نوشیدنی ها مملوء از کالری هستند و هیچ ارزش غذایی ندارند.

در این بررسی آمده است میانگین قیمت نوشیدنی های قندی و درآمد هر سال ناشی از فروش آنها در میان کشورها متفاوت هست. هر چند زیاد کردن توان خرید این نوع نوشیدنی ها در کشورهای در حال توسعه شدیدتر بوده است.

به گفته کارشناسان این اتفاق تصادفی نبوده و صنعت تولید نوشیدنی های شیرین توانایی افراد را جهت مقابله با مصرف بیش از حد آنها با کم کردن قیمت محصولات و زیاد کردن سایز آنها تضعیف کرده است.

ضرورت اقدام جهانی جهت اعمال مالیات بر نوشیدنی‌های قندی

به گزارش هلث لاین، شرکت جهانی بهداشت (WHO) از کشورهای دنیا درخواست کرده تا به طرح اعمال مالیات جهت نوشیدنی های قندی بپیوندند. به گفته کارشناسان این سازمان، شیوع چاقی میان افراد بزرگسال بین سال های ۱۹۸۰ تا ۲۰۱۴ در سطح دنیا دو برابر شده است و در سال ۲۰۱۲ نزدیک به یک میلیون و ۵۰۰ هزار مورد فوت ومیر به طور مستقیم در ارتباط با چاقی بوده است.

واژه های کلیدی: انجمن | مالیات | آمریکا | محصولات | نوشیدنی | اخبار پزشکی

دانلود


دانلود فایل ها

نویسنده : getblogs